Błonianka II Błonie - Partyzant Leszno 4:2 ( 1:1 )

W sobotę Błonianki II Błonie rozegrała swój mecz ligowy w ramach 10 kolejki A-klasy z zespołem Partyzanta Leszno

Mecz rozpoczął się dosyć spokojnie dopiero w 13 minucie groźny rzut rożny dla Błonianki, lecz piłka poleciała obok słupka. Za to w 16 minucie wrzutka Partyzanta, strzał i piłka na szczęście leci nad bramką. Pierwszy gol w tym spotkaniu strzeliła Błonianka 17 minucie spotkania po wejściu prawą stroną boiska Oskara Orackiego i zagraniu w pole karne do Bartka Piwowarskiego, piłka po strzale wpada do bramki. W 19 minucie dobre podanie do Mateusza Smolińskiego, który oddaje dobry strzał, lecz obok bramki. Partyzant też miał swoje okazje w 23 minucie rzut wolny strzał w mur. Później w 26 minucie z lewej strony Oskar Oracki wrzuca w pole karne, bramkarz wybija do piłki dobiega Mariusz Gajewski, który oddaje strzał z 25 metra, niestety obok bramki. Pierwsza bramka dla partyzanta pada w 30 minucie po rzucie wolnym, piłka odbija się od słupka, dobitka i gol. Do przerwy mamy remis 1:1.

Druga połowa tak samo jak pierwsza rozpoczęła się dosyć spokojnie. Druga bramka dla Błonia pada w 58 minucie po dośrodkowaniu z prawej strony Pawła Mędygrała i dobrym strzale z główki Oskara Orackiego, bramkarz łapie piłkę poza linią bramkową. Bramka na 3 : 1 pada po bardzo dobrym wyjściu Oskara Orackiego i podaniu na lewą stronę do Roberta Krzowskiego, który strzela na pustą bramkę. Partyzant nadal walczył i udało im się zdobyć bramkę na 3:2 po strzale nie do obrony z przed pola karnego. Pod koniec Błonianka strzeliła czwartą bramkę w tym spotkaniu po zagraniu do Kacpra sroki, który dośrodkował do Oskara a ten popisał się strzałem z głowy.

Skład : Rusinowicz, Wawryło Szymon, Koperda, Bienieda, Wojtasik Piotr, Piwowarski, Gajewski, Wawryło Kacper, Smoliński, Sroka, Oracki.

Zmiany: 38' Koperda- Ochocki, 46' Smoliński- Krzowski, 46' Wawryło Kacper- Ozimek, 58' Ozimek- Mędygrał, 88' Oracki- Głowacki

Bramki: Oracki 2x, Piwowarski, Krzowski.

Żółte kartki: Smoliński, Ochocki, Mędygrał, Głowacki.