Błonianka Błonie w ćwierćfinale okręgowego Pucharu Polski!

W zakończonym wczoraj meczu Nasza drużyna pokonała po rzutach karnych ligowego rywala - ekipę KS Konstancin. W regulaminowym czasie padł remis 1:1. Gospodarze objęli prowadzenie w 80 minucie meczu. Do wyrównania doprowadził kapitan Błonianki - Maciej Pater, który wykorzystał "jedenastkę" w 86 minucie. Ponieważ regulamin nie przewiduje dogrywki na tym etapie, od razu zarządzono konkurs rzutów karnych. Błonianka wygrała 4:2 i awansowała do kolejnej rundy.
BRAWO PANOWIE!!!

Zagraliśmy w składzie: Dwórzyński, Szczepański ( Kudelski ), Pater, Wasiak, Potocki, Nowak ( Michałowski ), Niezgoda ( Boniowski ), Zdzieszyński, Drożdżal, Sieński, Schamlewski ( Feliksiak ).

Karne strzelili : Pater, Sieński, Feliksiak, Kudelski

Komplet ćwierćfinalistów Pucharu Polski w okręgu warszawskim.

W wyniku losowania, jako pierwsza, awans bez gry uzyskała drużyna Huraganu Wołomin (IV). W pozostałych parach padły następujące rezultaty:

Przyszłość Włochy (LO) - Victoria Sulejówek (IV) 0:5
Unia Warszawa (LO) - Sparta Jazgarzew (IV) 0:5
UMKS Piaseczno (LO) - Wilga Garwolin (IV) 3:0 walkower
KS Konstancin (IV) - Błonianka Błonie (IV) 1:1 k.2-4
Sokół Serock (LO) - Żyrardowianka Żyrardów (IV) 4:1
Legionovia II Legionowo (LO) - Mazur Karczew 4:2

Mecze ćwierćfinałowe zaplanowano na środę, 21 października 2015, godz. 15:00.

Kolejna dobra wiadomość to powrót do drużyny Jana Boniowskiego!