KS Błonianka Błonie - strona oficjalna

Strona klubowa
  • WITAMY SERDECZNIE WSZYSTKICH KIBICÓW BŁONIANKI
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Piast Piastów - Perła Złotokłos 0:3
  • Błonianka Błonie - Jedność Żabieniec 4:0
  • LKS Chlebnia - Przyszłość Włochy 5:1
  • Świt Warszawa - Ursus II Warszawa 3:2
  • GLKS Nadarzyn - KS Teresin 2:1
  • Kosa Konstancin - KS Raszyn 3:4
  • KS Konstancin - Sarmata Warszawa 5:0
  • Laura Chylice - Milan Milanówek 3:3
  •        

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 232, wczoraj: 310
ogółem: 149 449

statystyki szczegółowe

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. Asia9092 288
2. bloniak23 285
3. TenNizejStawiaPiwo 279
4. KRZYNHO 270
5. Piotrek82 255
6. kamil-1124 246
7. PRaWilnie 180
8. KibicBloniak 150
9. ..fan.. 117
10. KrisVanDal 36

2001-2002

SEZON 2001/2002
IV LIGA, GR. POŁUDNIOWO-WSCHODNIA

SPARINGI
18.07.2001       Pelikan Łowicz - Błonianka Błonie           5:0
                 Mszczonowianka Mszczonów - Błonianka Błonie 1:4
                 Orzeł Nieborów - Błonianka Błonie           1:2
25.07.2001       Orkan/Bzura Sochaczew - Błonianka Błonie    1:1
01.08.2001       Orkan/Bzura Sochaczew - Błonianka Błonie    1:3
                 Sarmata Warszawa - Błonianka Błonie         3:2
                 GLKS Stalmex Nadarzyn - Błonianka Błonie    0:2
11.08.2001       Błonianka Błonie - Boruta Kuczbork          0:2

JESIEŃ
15.08.2001 17:00 Mazur Karczew - Błonianka Błonie            3:0(1:0)
18.08.2001 14:00 Błonianka Błonie - Korona Góra Kalwaria     1:4(0:1)
Czeczko 65
26.08.2001 17:00 Zwolenianka Zwoleń - Błonianka Błonie       1:1(0:0)
Plichta 75
29.08.2001 17:30 Błonianka Błonie - Rol-Mot Video Ciepielów  3:1(2:1)
Czeczko 8,11, Gajewski 72
01.09.2001 11:00 KS Piaseczno - Błonianka Błonie             0:0(0:0)
08.09.2001 17:00 Błonianka Błonie - Mazowsze Grójec          0:4(0:1)
15.09.2001 16:00 Pogoń Siedlce - Błonianka Błonie            1:1(1:0)
Czeczko 50
22.09.2001 16:30 Błonianka Błonie - Sokołów Sokołów Podl.    0:4(0:0)
29.09.2001 11:00 Świt Warszawa - Błonianka Błonie            3:1(3:0)
Dmoch 71
06.10.2001 12:00 Błonianka Błonie - Piast Piastów            0:2(0:1)
14.10.2001 15:00 Szydłowianka Szydłowiec - Błonianka Błonie  5:1(4:1)
Nowak 44(s)
20.10.2001 15:30 Błonianka Błonie - Broń Radom               0:1(0:1)
27.10.2001 14:00 RKS Ursus Warszawa - Błonianka Błonie       2:1(1:0)
Popiński 55
03.11.2001 14:00 Błonianka Błonie - Pogoń Grodzisk Maz.      2:1(0:0)
Ługowski 65, Popiński 90
11.11.2001 13:00 Promnik Łaskarzew - Błonianka Błonie        2:0(0:0)

SPARINGI
26.01.2002       GLKS Stalmex Nadarzyn - Błonianka Błonie     1:1
02.02.2002       Dolcan Ząbki - Błonianka Błonie              1:2
11.02.2002       Błonianka Błonie - Unia Iłów                 3:2
23.02.2002       Żyrardowianka II Żyrardów - Błonianka Błonie 1:2
02.03.2002       Błękitni Gąbin - Błonianka Błonie            2:2

WIOSNA
09.03.2002 15:00 Błonianka Błonie - Mazur Karczew            2:4(2:0)
Sałek 25, Ługowski 30
16.03.2002 11:00 Korona Góra Kalwaria - Błonianka Błonie     4:0(2:0)
23.03.2002 15:00 Błonianka Błonie - Zwolenianka Zwoleń       1:2(1:2)
Jałowiecki 9
30.03.2002 11:00 Rol-Mot Video Ciepielów - Błonianka Błonie  3:0(0:0)
06.04.2002 15:00 Błonianka Błonie - KS Piaseczno             2:2(2:0)
Dmoch 21(k), Ługowski 28
13.04.2002 16:00 Mazowsze Grójec - Błonianka Błonie          4:0(4:0)
20.04.2002 13:00 Błonianka Błonie - Pogoń Siedlce            1:4(1:2)
Jałowiecki 28
28.04.2002 16:00 Sokołów Sokołów Podl. - Błonianka Błonie    6:0(0:0)
01.05.2002 15:00 Błonianka Błonie - Świt Warszawa            2:3(0:2)
Dmoch 70, Jałowiecki 86
04.05.2002 16:00 Piast Piastów - Błonianka Błonie            2:0(0:0)
11.05.2002 15:00 Błonianka Błonie - Szydłowianka Szydłowiec  0:0
18.05.2002 15:00 Broń Radom - Błonianka Błonie               4:2(2:1)
Dmoch 30,58
25.05.2002 15:00 Błonianka Błonie - RKS Ursus Warszawa       0:2(0:1)
01.06.2002 16:00 Pogoń Grodzisk Maz. - Błonianka Błonie      2:0(0:0)
08.06.2002 15:00 Błonianka Błonie - Promnik Łaskarzew        9:3(5:1)
Dmoch 11,21, Kowalik 17, Bartosiewicz 20, Rajczak 44,70,86, Trybuś 67(k),
Kacprzak 85

TABELA
1.  Mazowsze Grójec           30  67  72-24 awans po barażach
2.  Ursus Warszawa            30  64  59-32
3.  Korona Góra Kalwaria      30  58  62-37    
4.  Pogoń Siedlce             30  58  58-33
5.  Piast Piastów             30  57  56-31
6.  Pogoń Grodzisk Mazowiecki 30  49  44-45 utrzymanie po barażu
7.  Szydłowianka Szydłowiec   30  47  43-33 spadek
8.  Sokołów Sokołów Podlaski  30  44  56-42 spadek
9.  Broń Radom                30  43  52-44 spadek
10. Zwolenianka Zwoleń        30  37  42-49 spadek
11. Mazur Karczew             30  35  39-50 spadek
12. Rol-Mot Video Ciepielów   30  34  41-52 spadek
13. Świt Warszawa             30  29  36-58 spadek
14. Promnik Łaskarzew         30  23  32-80 spadek
15. KS Piaseczno              30  14  29-62 spadek
16. Błonianka Błonie          30  14  30-79 spadek

PUCHAR POLSKI
10.10.2001       Relax Radziwiłów - Błonianka Błonie          2:8
17.11.2001       Błonianka Błonie - Pogoń Grodzisk            4:1 po dogr.
20.03.2002       Błonianka Błonie - Znicz Pruszków            2:0(2:0)
17.04.2002       Błonianka Błonie - Dolcan Ząbki              1:4

 

 

Przekaż 1% na Błoniankę !

KRS 0000197334

!!! UWAGA !!!

BARDZO WAŻNE

w rubryce

INFORMACJE UZUPEŁNIAJĄCE

w pozycji

CEL SZCZEGÓŁOWY

wpisujemy:

KLUB SPORTOWY BŁONIANKA

05-870 BŁONIE, UL.LEGIONÓW 3A

Najbliższe spotkanie

LKS ChlebniaBłonianka Błonie
LKS Chlebnia   Błonianka Błonie
2014-04-27, 11:00:00

Boisko w Grodzisku Mazowieckim.

Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Błonianka BłonieJedność Żabieniec
Błonianka Błonie 4:0 Jedność Żabieniec
2014-04-18, 16:30:00
     
oceny zawodników »

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Najnowsza galeria

"Ciężarowcy" Błonianka Błonie
Ładowanie...

Wyniki

Ostatnia kolejka 24
Piast Piastów 0:3 Perła Złotokłos
Błonianka Błonie 4:0 Jedność Żabieniec
LKS Chlebnia 5:1 Przyszłość Włochy
Świt Warszawa 3:2 Ursus II Warszawa
GLKS Nadarzyn 2:1 KS Teresin
Kosa Konstancin 3:4 KS Raszyn
KS Konstancin 5:0 Sarmata Warszawa
Laura Chylice 3:3 Milan Milanówek

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 25
Milan Milanówek - KS Konstancin
Sarmata Warszawa - Kosa Konstancin
KS Raszyn - GLKS Nadarzyn
KS Teresin - Świt Warszawa
Ursus II Warszawa - Przyszłość Włochy
LKS Chlebnia - Błonianka Błonie
Jedność Żabieniec - Piast Piastów
Perła Złotokłos - Korona Góra Kalwaria

Wyszukiwarka

Zegar